Panele fotowoltaiczne

Dnia 13 stycznia 2020 roku startuje druga tura naboru do programu „Mój Prąd”, dzięki któremu osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami domów, mogą starać się o dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych (PV) na cele gospodarstw domowych.

Z programu „Mój Prąd” można uzyskać nawet do 5 000 zł dotacji, więc warto skorzystać. Tym bardziej, że korzystanie z Odnawialnych Źródeł Energii to już nie moda na bycie Eko, a bardzo ważna, przyszłościowa i ekologiczna dziedzina pozyskiwania energii ze słońca.

Program „Mój Prąd” ma być realizowany do 2025 roku i przeznaczono na niego 1 milion złotych, co pozwoli na dofinansowanie do nawet 200 000 mikro-instalacji fotowoltaicznych.

Wnioski w drugiej turze można składać do 18.12.2020r.!

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych, Hurtownia fotowoltaiczna Swatt.pl przygotowała specjalną, atrakcyjnie cenową ofertę, kompletnych zestawów fotowoltaicznych zawierającą niezbędne elementy do wykonania działającej instalacji fotowoltaicznej. Są dostępne również osobne komponenty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę i są Państwo zainteresowani udziałem w programie „Mój Prąd”, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: http://www.nfosigw.gov.pl/moj-prad/ – znajdą tutaj Państwo wszelkie informacje odnośnie programu.

Warto sprawdzić: Panele fotowoltaiczne SUNLINK POLI – wysoka jakość w super cenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *